Porsche Obornicka

Czas na przegląd


Stacja kontroli pojazdów zaprasza
na badanie diagnostyczne.

Porsche Obornicka

Stacja kontroli pojazdów w Autoryzowanym Serwisie Volkswagen Obornicka
dostępna dla wszystkich marek samochodów

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie przeglądów technicznych pojazdów.
Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług oraz satysfakcję Klientów.


Stacja Diagnostyczna czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00.
Lokalizacja: ul. Obornicka 249, 60-693 Poznań

calendar

Zadzwoń +48 846 01 40 i umów się już dziś
lub wypełnij formularz klikając w przycisk.

Wypełnij formularz

Cennik badań technicznych

Motorower

Motorower

50 PLN

Motocykl

Motocykl

62 PLN

Samochód osobowy do 3,5 t

Samochód
osobowy do 3,5 t

98 PLN

LPG

Samochód
zasilany gazem

161 PLN

Samochód osobowy pierwsza rej. w Polsce

Samochód osobowy
pierwsza rej. w Polsce

98 PLN

Taxi

TAXI

140 PLN

Samochód nauki jazdy

Samochód nauki jazdy

146 PLN

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury jeżeli badanie zakończone jest wpisem terminu następnego badania do dowodu rejestracyjnego pobierana jest opłata ewidencyjna w wysokości 1,00 zł.

Nie czekaj
i umów się już teraz

Wybierz dogodny terminZawsze chętnie służymy pomocą, dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie tylko
odnośnie wizyty serwisowej, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza.

Wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń